Patara Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1363 15 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Patara, Türkiye

Patara merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Patara geneli ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Patara merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Patara çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri / bölgesi hakkında kısa bilgi;

Marburg: Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Lahn nehrinin kenarına kurulmuş bir şehirdir. Frankfurt'un yaklaşık 100 kilometre kuzeyindedir. Ülkedeki en önemli öğrenci şehirlerinden biridir (Universitätsstadt). 1527'de derebeyi Phillipp tarafından kurulmuş Marburg Philipps Üniversitesi (Marburg Üniversitesi) dünyanın ilk protestan üniversitesi unvanına sahiptir. Şehir uzun yıllardan beri Alman öğrenciler için olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinden gelen üniversite öğrencileri için de önemli bir eğitim merkezidir.

Patara merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Profesyonel elektronik ekipmanların bakım ve onarımı. Güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve özel transformatörlerin bakım ve onarımı (elektrik dağıtım ve kontrol cihazları dahil)
Elektrik motorları, jeneratörler ve motor jeneratör setlerinin bakım ve onarımı (bobinlerin tekrar sarımı dahil). Elektrikli ekipmanların bakım ve onarımı.

Patara merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Patara ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Antalya Kaş Kash Kas Kalkan Patara Kınık Xanthos Gelemiş Gökçeören Çukurbağ Bezirgan Üzümlü Sütleğen Bayındır Gömbe Ova Yeşilyurt Yeşilköy Kaputaş Plajı.

Patara ve çevresinden Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Gemilerin ve teknelerin bakım ve onarımı (yüzen yapılar, sandal, kayık, vb. bakım ve onarımı ile bunların kalafatlanması dahil).
Hava taşıtlarının ve uzay araçlarının bakım ve onarımı (fabrikalarda yapılan dönüştürme, elden geçirme ve yeniden üretme hariç).

Yayın tarihi: Ocak 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Çeviri Ofisleri Tercüme Büroları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Samsun Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Samsun Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Çeviri Kursu (Samsun) İlan / kayıt numarası : # 1337 20kez görüntülendi. Ocak 12, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Samsun merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Samsun merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'y...

  • Kağıthane Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Kağıthane Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Çeviri Kursu Kağıthane(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 1319 22kez görüntülendi. Haziran 26, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kağıthane İstanbul yabancı dil kursu fiyatları tavsiye önerileri kampanyaları, en iyi kurslar hangileri, ücretsiz ucuz İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyanca kurs veren yerler, okullar, öğretmenler, hocalar listesi iletişim telefon. Geliş...

  • Karaman Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Karaman Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Çeviri Kursu (Karaman) İlan / kayıt numarası : # 1263 286kez görüntülendi. Haziran 26, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Karaman yabancı dil kursu fiyatları tavsiye önerileri kampanyaları, en iyi kurslar hangileri, ücretsiz ucuz İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyanca kurs veren yerler, okullar, öğretmenler, hocalar listesi iletişim telefon. Gelişen dünyada ...