0 beğenilme 0 beğenilmeme
9 gösterim
Tercüme Bürosu Şikayetler kategorisinde (17.2k puan) 0 1
GGC tercüme bürosu şikayetler yorumlar tavsiyeler, Antalya merkezde faaaliyet gösteren GGC tercüme bürosu ofisi hakkında yorumlar şikayetler öneriler uyarılar.

Aşağıda GGC tercümanlık yeminli tercüman ofisinin verdiği hizmetler fiyatları ücretleri firma güvenilirliği gibi konularda müşterilerin yaptıkları yorumları ve görüşleri okuyabilir, sizinde bu firma ofis ile alakalı bir deneyiminiz oldu ise yorumunuzu yazabilir sitemizde paylaşabilirsiniz.

1 cevap

0
Yeminli Mütercim Tercüman · Konak, İzmir
1985 - 1989 Yıllarında Bodrum Yat Limanının ve Alkım Kimya Sanayinin tercümelerini yapmış bulunmaktayım . Ayrıca yurt dışından dönen kişilerin gerekli (hertürlü) tercümelerini yazılı ve simüle yaptım. Tüm Noterlerden yemin zaptım mevcut . Almanya da yüksek iktisat işletme Ekonomi bölümünü, yüksek Sekreterlik Bölümünü bitirdim. Tıp Fakültesini yarım bırakıp kesin dönüş yaptım. Türkiye de Dokuz Eylül Dış Ticaret bitirdim. Son çalıştığım firmadan Dış Ticaret Müdürü olarak emekli oldum.

İlgili sorular

1 cevap 7 gösterim
1 cevap 14 gösterim
1 cevap 25 gösterim
1 cevap 8 gösterim
1 cevap 15 gösterim
1 cevap 15 gösterim

456 soru

334 cevap

17 yorum

3 üye

Hoş geldiniz, çeviri, tercüme, tercüman, yabancı dil kursu & eğitimi, oturum, vize ikametgah gibi bir çok konuda en çok merak edilen sorulanızı sorabilir ve uzmanlardan cevap alabilirsiniz, ayrıca sizde bildiğiniz soruları yanıtlayabilir ve insanlara yardımcı olarak katkıda bulunabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 7 gösterim
1 cevap 14 gösterim
1 cevap 25 gösterim
1 cevap 8 gösterim
1 cevap 15 gösterim