Amasya Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1348 11 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Amasya, Türkiye

Amasya merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Amasya merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Amasya merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Amasya çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Kuzey Ren-Vestfalya 31 ilçeye (Landkreise) ve 22 bağımsız şehre (Kreisfreie Städte), ayrıca her biri Arnsberg, Detmold, Düsseldorf, Köln ve Münster olmak üzere 5 Yönetimsel Bölgede (Regierungsbezirk) gruplanır.

Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkentidir. Ayrıca Düsseldorf Vilayeti´nin (Regierungsbezirk)´de merkezidir. Ren Nehri kıyısında kurulmuş moda ve fuar kentidir. Kuzeyinde Ruhr Bölgesi, güneyinde ise Köln bulunmaktadır. Kente adını Düssel deresi verir. Düsseldorf kent merkezinde yer alan meyhane ve birahaneleriyle ünlü Altstadt Semti, halk arasında dünyanın en uzun barı (Die längste Theke der Welt) olarak anılmaktadır. Nüfusu 620.000 civarındadır. Şehir dünyaca ünlü sanayi fuarlarıyla tanınmıştır.

Amasya merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Spor tesislerinin işletilmesi (futbol, hokey, paten, golf, vb. sahaları, yarış pistleri, stadyumlar, yüzme havuzları, tenis kortları, bovling alanları, boks arenaları, vb. tesisler). Hipodromların işletilmesi
Atıcılık ve okçuluk kulüplerinin faaliyetleri. Futbol, voleybol, basketbol vb. kulüplerinin faaliyetleri. Güreş kulüplerinin faaliyetleri.

Amasya merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Amasya ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Amasya Göynücek Gümüşhacıköy Hamamözü Merzifon Suluova Taşova Goynucek Gumushacikoy Hamamozu Tasova
Doğantepe Uygur Ziyaret

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Jokey kulüplerinin faaliyetleri. Tenis kulüplerinin faaliyetleri. Yüzme kulüplerinin faaliyetleri. Atletizm kulüplerinin faaliyetleri. Diğer spor kulüplerinin faaliyetleri (golf, bovling, satranç, kayak, buz pateni, vb. kulüpleri). Form tutma ve vücut geliştirme salonlarının faaliyetleri. Spor ligleri ve düzenleyici birimlerin faaliyetleri.

Yayın tarihi: Ocak 12, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 12, 2020 Yayınlayan / Yazan : Tercümanlık Okulları Sertifikası

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Anadolu Yakası Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Anadolu Yakası Yabancı Dil Kursu Fiyatları Tavsiye Önerileri

   Yabancı Dil Eğitimi Anadolu Yakası(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 1300 162kez görüntülendi. Haziran 26, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Anadolu Yakası İstanbul yabancı dil kursu fiyatları tavsiye önerileri kampanyaları, en iyi kurslar hangileri, ücretsiz ucuz İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyanca kurs veren yerler, okullar, öğretmenler, hocalar listesi iletişim telefon. ...