Antalya WordPress Website Lokalizasyon Hizmeti

 • İlan / İçerik Numarası : # 693 20 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya WordPress Website Lokalizasyon Hizmeti
Profesyonel WordPress web sitesi çevirisi için tek tık yeterli!
Eğer siz de web dünyasının %29’unun kullandığı WordPress yazılımı kurulu bir web sitesi ya da blog sahibiyseniz ve içeriğinizin belli dillerde WordPress uyumlu şekilde profesyonel tercümanlar tarafından lokalize edilmesini istiyorsanız [email protected] adresine bir mail atmanız yeterli!

Lokalizasyon (yerelleştirme) yabancı kaynaklı bir ürün, hizmet veya projenin belirli bir dilden başka bir hedef dile çevrilmesidir. Lokalizasyon çevirileri düz bir çeviri işlemi değildir ve ilgili metinlerin her yönden adaptasyonu göz önünde bulundurularak tercüme yapılması gerekmektedir. Örneğin, yerelleştirme tercümelerinde uzunluk, ağırlık vb. ölçü birimleri hedef dildeki birimlere dönüştürülerek çeviri yapılmalıdır.

Bugüne kadar Joygame, HandyCafe gibi pek çok şirkete profesyonel web ve mobil lokalizasyon hizmeti sunan Protranslate, uluslararası emlak portalı Emlaktown.com gibi Türkiye’nin öncü firmalarının da web sitelerini lokalize etmiştir. WordPress web sitesi ve blog lokalizasyonu işlemlerinizin konusunda uzman ünvanına sahip tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmasını istiyorsanız, .po uzantılı metin dosyalarınızı Protranslate.net platformuna yükledikten sonra ana sayfa üzerinden ‘’Fiyatı Hesapla’’ seçeneğine tıklayarak WordPress site tercümesi hizmeti konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer WordPress website çeviri işlemleri için gerekli analizleri bizim yapmamızı ve bu hizmet konusunda fiyat teklifi hazırlamamızı isterseniz de web adresinizi ya da URL’sini [email protected] adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

7 gün 24 saat boyunca canlı destek hattı ile ziyaretçileriyle her daim iletişimde olan Protranslate.net platformu, WordPress site lokalizasyon hizmeti konusunda sizlere .po dosyalarınızla ilgili yardımcı olarak tercüme ofislerini arayarak kaybettiğiniz zamanı size geri getiriyor.

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Üsküdar Tercüme İş İlanları Tercüman Arayan Firmalar Tel

   Üsküdar Tercüme İş İlanları Tercüman Arayan Firmalar Tel

   Hırvatça Yeminli Tercüman Üsküdar(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 208 86kez görüntülendi. Şubat 26, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Üsküdar tercüme iş ilanları tercüman çevirmen arayan firmalar çeviri büroları ofisleri hastaneler şirketler yerler online freelance evden mütercim tercümanlık aranıyor ilanları www.antalya-ceviri.com'da. Üsküdar ve çevresi en son güncel yeni acil ter...