Antalya Yazılım Lokalizasyonu Hizmeti

 • İlan / İçerik Numarası : # 692 33 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya Teknik çeviri denilince akla ilk gelen çeviri platform olan Protranslate ile yazılım yerelleştirme çevirisi de yaptırabilirsiniz.
Antalya Yazılım Lokalizasyonu Hizmeti
Yazılım alanında uzman tercümanlar ile yazılım tercümesi işlemlerinizi hemen yaptırın!

Yazılım yerelleştirme alanında uzman tercümanlar ile çalışabilir, kaliteli ve ucuz şekilde yazılım çevirilerinizi büyük bir hızla yapabilirsiniz. Protranslate yazılım tercümesi işi için her zaman boşta yazılım lokalizasyon uzmanı tercümanlar bulundurmaktadır. Bu sayede yazılımınızın Türkçe’ye ya da başka bir dile çevrilmesi için zaman kaybetmez, anında çevirilerinizi yaparsınız. Elektronik aletlerin kullanım kılavuzları, yurt dışında yaratılmış olan yazılımların Türkçe’ye uyarlanması ve teknik şartnamelerinizin çevirisi gibi işleri yazılım lokalizasyonu - tercümesi hizmet kategorisi dahilinde işleme koyabilirsiniz. Yazılım çevirisi yapılırken, tercümanın teknik terminolojiye yeterince hakim olması gerekmektedir. Aksi halde yanlış anlamlar oluşabilir, hatta var olmayan kelimeler bile kullanılabilir. Bunlardan kaçınmak için tek yapmanız gereken Protranslate.Net online yazılım tercüme ofisi ile çevirilerinizi yapmaktır. Yazılımlarınızın çevirisi yapıldıktan sonra muhakkak bir adet uzman yazılımcı editörümüz ile kontrolü yapılır, hiçbir şekilde yanlış anlam verecek bir ifade kullanılmaz. Bu nedenledir ki yazılım lokalizasyonu - yerelleştirme çevirisi denildiğinde akla gelen çeviri ofisleri arasında Protranslate en üst sıradadaır. Siz de yazılımınızın çevirisni yaptırmak, tercüme ettirmek ya da kontrolünü yaptırmak için hemen sayfanın en yukarısında bulunan “ Fiyatı Hesapla “ butonuna basın, belgenizi yükleyin ve çeviri işlemlerinizi anında başlatın!

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Değiştirilme tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Tuzla Tercüme İş İlanları Tercüman Arayan Firmalar Tel

   Tuzla Tercüme İş İlanları Tercüman Arayan Firmalar Tel

   Gürcüce Yeminli Tercüman Tuzla(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 206 112kez görüntülendi. Şubat 26, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Tuzla tercüme iş ilanları tercüman çevirmen arayan firmalar çeviri büroları ofisleri hastaneler şirketler yerler online freelance evden mütercim tercümanlık aranıyor ilanları www.antalya-ceviri.com'da. Tuzla ve çevresi en son güncel yeni acil tercüma...